Pixel Art - Sayılarla Boyama Kitabı

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 89.1 MB
  • Version 2.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Easybrain
Pixel Art mobil uygulamasını Android mobil cihazınıza indirerek kendinizi rahatlatabilirsiniz.

Pixel Art - Sayılarla Boyama Kitabı mobil uygulaması ile renk cümbüşünün içerisine girebilirsiniz. Pixel Art ile renklendirme, gevşeme ve meditasyon yapmak için mükemmel bir yol olarak gözüküyor. Numaraya göre renklendirin ve konsantrasyonunuzu, renk uyumu becerilerinizi, doğruluk ve hassasiyetinizi geliştirmenin imkanını yakalayın.

Geniş bir yelpazede büyüleyici resimler arasından seçim yapın ve kendi eserlerinizi oluşturmak için beğendiklerinizi renklendirin. Sonrasında şahaserinize bakabilirsiniz.  Her zevke uygun çok sayıda boyama sayfaları bulunuyor dilediğinizi seçebilir ve ona göre boyama yapabilirsiniz. Pixel Art'ın sezgisel tasarımı ve mükemmel performansının keyfini çıkarabilirsiniz. 

İş stresini tamamen atabileceğiniz Pixel Art mobil uygulamasını size Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Bir sürü inanılmaz resim Pixel Art  mobil uygulamasında sizleri bekliyor olacak.

Renklendirmeniz için günlük olarak güncellenen yeni resim koleksiyonunu keşfedin. Aynı sayının birden çok komşu hücresini boyamak için sihirli değnek kullanın ve herhangi bir sayının birden fazla komşu hücresini renklendirmek için el bombasının pimini çekebilirsiniz. Renkli fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla sosyal paylaşım ağlarında paylaşın veya tek bir dokunuşla e-postayla gönderebilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Pixel Art - Sayılarla Boyama Kitabı indir